top of page
      Ev Pansiyon

 

İş gezisi, tatil ve benzeri sebeplerle şehir/yurt dışına çıkarken köpeğinizi yanınızda götüremeyeceğiniz durumlarda gözünüz arkada kalmasın.

Eğitimli-eğitimsiz, sağlıklı-sağlıksız ayırt edilmeden çok sayıda köpeğin bir arada tutulduğu, ya köpeğin sadece yatabileceği kadarcık kafeslerde ya da yarısı beton yarısı açık alan olan padoklarda kalmak zorunda bırakıldığı pansiyonların köpeğin psikolojisi üzerindeki kötü etkisi konusunda sahipler artık daha bilinçli. 

İstanbul Ataşehi
r'deki evimiz, klasik köpek pansiyonları gibi akşam olunca kapısına kilit vurulan bir yer değildir. Profesyonel köpek eğitmeni Gülru Batur'un bizzat içinde yaşadığı evdir. Dolayısıyla burada konaklayan köpekler ev ortamında serbest dolaşım halinde ve eğitmenle birliktedir. Köpeğiniz, eğitimli ve sağlıklı köpeklerle bir arada güvenle keyfine bakar. Sizin evinizde nasıl yaşıyorsa aynı konfora ve kurallara bağlı kalınır, teslim aldığınızda psikolojisi ve öğrendiği ev kuralları bozulmamış olur. Dilerseniz aynı zamanda istediğiniz konularda eğitim uygulanabilir*

Whatsapp görüntülü arama aracılığıyla canlı bağlantı kurabilir, köpeğinizi izleyebilirsiniz.

Burada köpekler serbest şekilde bir arada oldukları için, her şeyden önce burası bir "ev" olduğu için; konaklayacak köpeklerin sağlığı ve psikolojisi açısından butik çalışıyor, az 
sayıda misafir kabul edebiliyoruz. 

Pansiyon hizmetimiz öncelikle SallananKuyruk'tan eğitim almış olan öğrencilerimiz içindir.
Öğrencimiz olmayan ama bizimle konaklamak isteyen köpekler için tanışma randevusu düzenliyoruz. Böylece uyum sağlayıp sağlayamayacaklarını değerlendirebiliyoruz. 

Birbirlerine nasıl davranacaklarından emin olmadığımız sürece bir misafir köpeğimiz konaklarken ikincisi kabul edilmez. 

 

Lütfen randevu alınız.

      Günlük Bakım (Kreş)

 

Her gün işe giderken köpeğinizi evde bırakmak sizi üzüyorsa, köpeğiniz siz işten dönene kadar evde çok sıkılıyor ve bu sıkıntıdan kaynaklanan ağlama, sızlanma, eşya kemirme, tuvaletini tutamama gibi sorunlar yaşıyorsa onu SallananKuyruk Köpek Evi'ne kreşe getirin, içiniz rahat etsin.


Tüm köpeklerin, özellikle 4 aya kadar yavruların gün içersinde doğru bir şekilde zihinsel uyarım alması şarttır. Sabah ve akşam yaptığınız gezintiler fiziksel olarak yeterli bir egzersiz olsa dahi köpeğinizin zihni yeterince meşgul olmadıysa sıkılacaktır.

Siz işteyken köpeğiniz ev ortamında, eğitimli köpekler ve profesyonel eğitmenle oyunlar oynar ve çeşitli aktivitelerde bulunur. Günlük egzersiz ve diğer ihtiyaçları karşılanır.
Whatsapp görüntülü arama aracılığıyla canlı bağlantı kurabilir, köpeğinizi izleyebilirsiniz.​ Dilerseniz, aynı zamanda istediğiniz konularda eğitim uygulanır.*
B
öylece; yalnızlığa bağlı ayrılık anksiyetesi, kendine ve çevreye zarar verme, aşırı havlama, asosyalizasyon gibi davranış bozukluklarını yaşama ihtimaliniz oldukça düşer. Strese bağlı iştahsızlık, aşırı tüy dökümü ve çeşitli iç hastalıkların görülme riski ortadan kalkar. Akşam evinize döndüğünüzde enerji ve heyecan patlaması yaşayan, karnı acıkmış ve tuvaleti gelmiş bir köpek yerine; zinde, sağlıklı, enerjisini atmış, fiziksel ve zihinsel ihtiyaçlarını görmüş bir köpek ile karşılaşırsınız.


Köpeğinizi kendi aracınızla getirip götürebilir veya ek ücret ile servis talep edebilirsiniz. Servis konusunda lütfen ayrıntılı bilgi isteyiniz.

 

10 saate kadar olan konaklamalar kreş olarak değerlendirilir. 10 saatten uzun konaklamalar pansiyon sınıfına girer. 

Kreşe başlamadan önce randevu alarak tanışmaya gelmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde köpeğinizin sürü ortamına tepkisi ve diğer köpeklerle nasıl geçindiği hakkında fikir sahibi olabiliriz. Hem sizin köpeğinizin hem de evimizdeki diğer köpeklerin mümkün olduğunca az strese maruz kalması her zaman için birinci önceliğimiz.

ÜCRETLENDİRME​
PANSİYON

 

1-14 gün              (günlük)   = 1000TL    Ek köpek = 750TL 

15-29 gün            (günlük)   = 850TL     Ek köpek = 600TL 

30 ve üzeri gün  (günlük)    = 750TL     Ek köpek = 500TL 

Eğitimli pansiyon (günlük) = 5000TL

 

 

KREŞ

Kreş                = 750TL (Günlük, 10 saate kadar)

Eğitimli kreş = 3.500TL (Günlük, 10 saate kadar)


Önemli:
İstisnai durumlar hariç; köpeğiniz erkek ise kısırlaştırılmış olması şarttır.
Dişi ise; kızgınlık döneminde ve dönem öncesi/sonrası 3er haftayı kapsayan süre zarfında konaklamaması tercih edilir.
Kısırlaştırılmamış erkek veya döneminde dişi için ek hizmet ücreti söz konusudur.

 

* Köpeğin mamasını sahibi karşılayacaktır.

**Ücretlere KDV, STPJ ve ulaşım dahil değildir.

 

Kulüp üyesi olun, kârlı çıkın!


Haftada 5 gün:                                      Haftada 3 gün:

Aylık kreş                 = 13.500TL            Aylık kreş                 = 8.500TL
Aylık eğitimli kreş   = 65.000TL            Aylık eğitimli kreş   = 41.500TL

Yıllık kreş                 = 160.000TL          Yıllık kreş                 = 100.000TL
Yıllık eğitimli kreş   = 770.000TL          Yıllık eğitimli kreş  = 496.000TL


Kreş programında köpeğiniz 10 saate kadar süreyle evimizde diğer köpeklerle oynar; fiziksel, zihinsel uyarım ve tuvalet ihtiyaçları karşılanır.
Eğitimli kreş programında yukarıdakilere ek olarak köpeğinizin (varsa) sorunlu davranışları giderilir, iyi davranışlar yerleştirilir ve itaat komutlarını öğrenir. Öğrendiklerini sizinleyken de uygulayabilmesi için size ayrıntılı bilgi ve ödevler verilir.

 


* Aylık kulüp ücretleri peşin ödemede geçerlidir.
** Yıllık kulüp üyelik ücretleri ilki peşin olmak üzere en çok 4 taksite bölünebilir. Her takside 500TL vade farkı eklenir.

***Ücretlere KDV, STPJ ve ulaşım dahil değildir.

Ek Hizmetler
 
Ekstra hizmet ücretleri:

İlaç verme (tablet/şurup/damla)                       : 100TL günlük

Kong tipi zihin uyarıcı oyuncak sağlanması     : 200TL günlük

Fırçalama/tarama                                                : 200TL günlük

Kızan döneminde dişi ek ücreti                         : 300TL günlük

Kısırlaştırılmamış erkek ek ücreti                      : 300TL günlük

Ulaşım (araçla servis)                                          : 100TL açılış + km başına 40TL

Not:

Konaklama hizmeti yalnızca daha önce birlikte eğitim yaptığımız, tanıdığım köpekler içindir.
Randevusuz pansiyon-kreş girişi veya ön ziyaret kabul edemiyorum. 

Dönem dönem evimizde aşıları henüz tamamlanmamış küçük yavrular da bulunabiliyor olduğundan, konaklamaya gelecek köpeklerin sağlıklı olması çok önemlidir. İç-dış parazit tedavileri en geç konaklama tarihinden 48 saat öncesine kadar yapılmış olmalı ve aşıları güncel olmalı, halihazırda kusma-ishal-öksürük-kaşıntı gibi sıkıntıları olmamalıdır. Lütfen köpeğinizin sağlık geçmişi hakkında bilgi veriniz ve aşı karnesini getirmeyi veya fotoğraflarını WhatsApp'tan iletmeyi unutmayınız.

Kontaminasyonu önlemek için evimiz ve bahçemiz düzenli olarak güçlü fakat toksik olmayan ürünlerle dezenfekte edilmektedir.

Köpeğinizin evimizden parazit-bakteri-virüs alma riski oldukça düşüktür, öyle ki bunları dışarıdan evimize taşıma riski daha yüksektir.

bottom of page