top of page

         Covid-19 salgını nedeniyle şu anda evimize insan ziyaretçi kabul edemiyorum, köpeklerinizi kapıdan teslim edebilirsiniz.
Pansiyona gelecek köpekleri steril aracımızla, bir seferde bir köpek olacak şekilde, sizinle temas etmeden, sosyal mesafeyi koruyarak evinizden alma imkanı mevcuttur.

Sosyal izolasyon dolayısıyla özellikle kalabalık apartmanlarda yaşayan köpek sahipleri, köpeklerinin günlük ihtiyaçları için her dışarı çıktıklarında virüsle karşılaşma riski artıyor. Üstelik bu günlerde biz insanlar çok stresli olduğumuz için köpeklerimiz de çok stres altındalar.
Hem sizin hem köpeğinizin stresini azaltmak için dostlarınızı oyun gruplarımıza bekliyorum.

Burada steril bahçemizde arkadaşlarıyla oynayıp mutlu olabilirler.

Siz de hastalıktan korunmak için dışarı çıkmamaya çalışırken aynı anda köpeğinizin ihtiyaçlarını gidermek için dışarı çıkmak zorunda olmanın getirdiği ikilemin stresini yaşamamış olursunuz.

Hepimize sağlıklı günler diliyorum.


Not: Tadilat dolayısıyla pansiyon ve kreş hizmetini sadece eski müşterilerimize verebilmekteyiz, yeni misafirlerimizle tanışmalara tadilatlarımız bittikten sonra başlanacaktır.

      Ev Pansiyon

 

İş gezisi, tatil ve benzeri sebeplerle şehir/yurt dışına çıkarken köpeğinizi yanınızda götüremeyeceğiniz durumlarda gözünüz arkada kalmasın.

Eğitimli-eğitimsiz, sağlıklı-sağlıksız ayırt edilmeden çok sayıda köpeğin bir arada tutulduğu, ya köpeğin sadece yatabileceği kadarcık kafeslerde ya da yarısı beton yarısı açık alan olan padoklarda kalmak zorunda bırakıldığı pansiyonların köpeğin psikolojisi üzerindeki kötü etkisi konusunda sahipler artık daha bilinçli. 

İstanbul Ataşehi
r'deki evimiz, klasik köpek pansiyonları gibi akşam olunca kapısına kilit vurulan bir yer değildir. Profesyonel köpek eğitmeni Gülru Batur'un bizzat içinde yaşadığı evdir. Dolayısıyla burada konaklayan köpekler ev ortamında serbest dolaşım halinde ve eğitmenle birliktedir. Köpeğiniz, eğitimli ve sağlıklı köpeklerle bir arada güvenle keyfine bakar. Sizin evinizde nasıl yaşıyorsa aynı konfora ve kurallara bağlı kalınır, teslim aldığınızda psikolojisi ve öğrendiği ev kuralları bozulmamış olur. Dilerseniz aynı zamanda istediğiniz konularda eğitim uygulanabilir*

Whatsapp görüntülü arama aracılığıyla canlı bağlantı kurabilir, köpeğinizi izleyebilirsiniz.

Burada köpekler serbest şekilde bir arada oldukları için, her şeyden önce burası bir "ev" olduğu için; konaklayacak köpeklerin sağlığı ve psikolojisi açısından butik çalışıyor, az 
sayıda misafir kabul edebiliyoruz. 

Pansiyon hizmetimiz öncelikle SallananKuyruk'tan eğitim almış olan öğrencilerimiz içindir.
Öğrencimiz olmayan ama bizimle konaklamak isteyen köpekler için önceden tanışma randevusu düzenliyoruz. Böylece uyum sağlayıp sağlayamayacaklarını
değerlendirebiliyoruz. 

Birbirlerine nasıl davranacaklarından emin olmadığımız sürece bir misafir köpeğimiz konaklarken ikincisi kabul edilmez. 

 

Lütfen randevu alınız.

      Günlük Bakım (Kreş)

 

Her gün işe giderken köpeğinizi evde bırakmak sizi üzüyorsa, köpeğiniz siz işten dönene kadar evde çok sıkılıyor ve bu sıkıntıdan kaynaklanan ağlama, sızlanma, eşya kemirme, tuvaletini tutamama gibi sorunlar yaşıyorsa onu SallananKuyruk Köpek Evi'ne kreşe getirin, içiniz rahat etsin.


Tüm köpeklerin, özellikle 4 aya kadar yavruların gün içersinde doğru bir şekilde zihinsel uyarım alması şarttır. Sabah ve akşam yaptığınız gezintiler fiziksel olarak yeterli bir egzersiz olsa dahi köpeğinizin zihni yeterince meşgul olmadıysa sıkılacaktır.

Siz işteyken köpeğiniz ev ortamında, eğitimli köpekler ve profesyonel eğitmenle oyunlar oynar ve çeşitli aktivitelerde bulunur. Günlük egzersiz ve diğer ihtiyaçları karşılanır.
Whatsapp görüntülü arama aracılığıyla canlı bağlantı kurabilir, köpeğinizi izleyebilirsiniz.​ Dilerseniz, aynı zamanda istediğiniz konularda eğitim uygulanır.*
B
öylece; yalnızlığa bağlı ayrılık anksiyetesi, kendine ve çevreye zarar verme, aşırı havlama, asosyalizasyon gibi davranış bozukluklarını yaşama ihtimaliniz oldukça düşer. Strese bağlı iştahsızlık, aşırı tüy dökümü ve çeşitli iç hastalıkların görülme riski ortadan kalkar. Akşam evinize döndüğünüzde enerji ve heyecan patlaması yaşayan, karnı acıkmış ve tuvaleti gelmiş bir köpek yerine; zinde, sağlıklı, enerjisini atmış, fiziksel ve zihinsel ihtiyaçlarını görmüş bir köpek ile karşılaşırsınız.


Köpeğinizi kendi aracınızla getirip götürebilir veya ek ücret ile servis talep edebilirsiniz. Servis konusunda lütfen ayrıntılı bilgi isteyiniz.

 

10 saate kadar olan konaklamalar kreş olarak değerlendirilir. 10 saatten uzun konaklamalar pansiyon sınıfına girer. 

Kreşe başlamadan önce randevu alarak tanışmaya gelmenizi tavsiye ediyoruz. Bu şekilde köpeğinizin sürü ortamına tepkisi ve diğer köpeklerle nasıl geçindiği hakkında fikir sahibi olabiliriz. Hem sizin köpeğinizin hem de evimizdeki diğer köpeklerin mümkün olduğunca az strese maruz kalması her zaman için birinci önceliğimiz.

ÜCRETLENDİRME​
PANSİYON

 

1-14 gün              (günlük)   = 750TL    Ek köpek = 500TL 

15-29 gün            (günlük)   = 650TL    Ek köpek = 400TL 

30 ve üzeri gün  (günlük)   = 550TL    Ek köpek = 300TL 

Eğitimli pansiyon (günlük) = 3200TL

 

 

KREŞ

Kreş                = 600TL (Günlük, 10 saate kadar)

Eğitimli kreş = 2.500TL (Günlük, 10 saate kadar)


Önemli:
İstisnai durumlar hariç; köpeğiniz erkek ise kısırlaştırılmış olması şarttır.
Dişi ise; kızgınlık döneminde ve dönem öncesi/sonrası 3er haftayı kapsayan süre zarfında konaklamaması tercih edilir, ancak konaklaması şart ise fiyat farkı uygulanır.

 

* Köpeğin mamasını sahibi karşılayacaktır.

**Ücretlere ulaşım dahil değildir.

 

Kulüp üyesi olun, karlı çıkın!


Haftada 5 gün:                                      Haftada 3 gün:

Aylık kreş                 = 11.400TL            Aylık kreş                 = 6.600TL
Aylık eğitimli kreş   = 49.000TL            Aylık eğitimli kreş   = 27.500TL

Yıllık kreş                 = 135.600TL          Yıllık kreş                 = 78.000TL
Yıllık eğitimli kreş   = 586.000TL          Yıllık eğitimli kreş  = 300.000TL


Kreş programında köpeğiniz 10 saate kadar süreyle evimizde diğer köpeklerle oynar; fiziksel, zihinsel uyarım ve tuvalet ihtiyaçları karşılanır.
Eğitimli kreş programında yukarıdakilere ek olarak köpeğinizin (varsa) sorunlu davranışları giderilir, iyi davranışlar yerleştirilir ve itaat komutlarını öğrenir. Öğrendiklerini sizinleyken de uygulayabilmesi için size ayrıntılı bilgi ve ödevler verilir.


* Aylık kulüp ücretleri peşin ödemede geçerlidir.
* Yıllık kulüp üyelik ücretleri ilki peşin olmak üzere en çok 4 taksite bölünebilir. Her takside 500TL vade farkı eklenir.

*Ücretlere ulaşım dahil değildir.

Not:

Konaklama hizmeti yalnızca daha önce benden eğitim almış, tanıdığımız köpekler içindir.
Randevusuz pansiyon-kreş girişi veya ön ziyaret kabul edemiyorum. 

Dönem dönem evimizde aşıları henüz tamamlanmamış küçük yavrular da olduğundan, konaklamaya gelecek köpeklerin sağlıklı olması çok önemlidir. İç-dış parazit tedavileri en geç konaklama tarihinden 48 saat öncesine kadar yapılmış olmalı ve aşıları güncel olmalı, halihazırda kusma-ishal-öksürük-kaşıntı gibi sıkıntıları olmamalıdır. Lütfen köpeğinizin sağlık geçmişi hakkında bilgi veriniz ve aşı karnesini getirmeyi veya fotoğraflarını WhatsApp'tan iletmeyi unutmayınız.

Kontaminasyonu önlemek için evimiz ve bahçemiz düzenli olarak güçlü fakat toksik olmayan ürünlerle dezenfekte edilmektedir.

Köpeğinizin evimizden parazit-bakteri-virüs alma riski oldukça düşüktür, öyle ki bunları dışarıdan evimize taşıma riski daha yüksektir.

bottom of page